Pomůžeme Vám s vyřešením veškerých záležitostí týkajících se insolvenčního práva


Insolvenční právo je nejen naší specializací, ale i srdeční záležitostí. V oblasti insolvenčního řízení máme bohaté zkušenosti se stovkami insolvenčních případů při zastupování věřitelů (velkých finančních subjektů). Právní zastupování probíhalo téměř 10 let na dennodenní bázi, kdy hodnota spravovaného portfolia představovala více než 70 mil. EUR.

Aktuálně zastupujeme věřitele v průběhu celého insolvenčního řízení, od podání přihlášky pohledávky, po zastupování před soudem, komunikaci s insolvenčním správcem, realizace zajištění včetně nejvyšší možné míry uspokojení přihlášené pohledávky a další související kroky. Právní pomoc poskytujeme rovněž dlužníkům, kteří potřebují podat návrh na zahájení insolvenčního řízení, neboť pro tyto účely disponujeme akreditací Ministerstva spravedlnosti pro přípravu insolvenčních návrhů.

S čím Vám můžeme pomoci?

  • komplexní právní poradenství
  • příprava insolvenčního návrhu na zahájení insolvenčního řízení
  • zastupování ve věřitelských výborech, na přezkumných jednáních
  • zastupování v incidenčních sporech
  • správa a zpeněžení předmětu zajištění
  • komunikace s insolvenčních správcem, soudem a ostatními věřiteli

Jak pracujeme?

V případech, kdy se na nás již klient obrací s problémem, provádíme analýzu a prověření situace. Na základě vyhodnocení probíráme možné dopady jednotlivých řešení a připravujeme komplexní strategii, jak se s problémem vypořádat.

Pro sdělení bližších informací nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci.