Právní služby osobně i on-line
info@svabova.com
+ 420 725 75 33 66

Advokátní kancelář JUDr. Jany Boháčkové Švábové nabízí rozsáhlé právní poradenství se zaměřením na oblast soukromého, trestního práva a sporové agendy. Poskytování právních služeb je založeno na bohatých zkušenostech získaných v mezinárodním prostředí advokátních kanceláří a ve velkých finančních institucích. Tyto zkušenosti ve spojení s individuálním přístupem ke každému klientovi umožňují navodit úzkou spolupráci mezi advokátem a klientem k dosažení společných úspěchů. Vyřešení právní záležitosti klienta představuje nejen profesionální výzvu, ale často i osobní satisfakci.

Naše právní služby jsou určeny nejen velkým korporacím, ale také jednotlivcům, kterým pomáháme vyhnout se nástrahám v široké škále potenciálních právních rizik. S klienty se nejčastěji osobně potkáváme v Praze a Středočeském kraji, ale jsme připraveni poskytovat naše služby po celé České republice i online prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo Skype. Ve spolupráci s dalšími specialisty pokrýváme široké spektrum právních služeb.

Právní služby jsou poskytovány  v českém, anglickém a francouzském jazyce.

Pro sjednání schůzky prosím využijte ideálně náš online rezervační formulář nebo nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

O Vaše právní záležitosti se postaráme s maximální profesionalitou a péčí.